Обережно! Нові криптовалютні шахраї в місті Боярка

До рук журналістів потрапила інформація щодо шахрайських дій, пов’язаних з грошовими переказами. Під час розслідування виявилося, що вже не одна людина стала жертвою шахрая із міста Боярка. Приватна особа 1992 року народження діє під прикриттям крипто-обмінника, який приймає грошові кошти на електронний гаманець для подальшого переведення в готівку. Проте стало відомо, що після відправлення грошей на електронний рахунок чоловік зникає і більше не виходить на зв’язок з людиною. З такою ситуацією зіткнулася громадянка України, яка перевела грошові кошти на електроний гаманець цієї персони, перебуваючи в непростій ситуації на окупованій території. Вона насилу виїхала звідти, повернувшись до України, але виявилося, що її гроші зникли разом з ним.

мошенники

 

Батько шахрая - колишній директор ДТЕК в Києво-Святошинському районі, сьогодні власник магазину “Оптика” в місті Боярка. Перебуває в офіційному шлюбі з жінкою, яка в 2006 році займала посаду депутатки Боярської міськради.

За фактом шахрайських дій та порушення чинного законодавства всі матеріали для внесення до ЄРДР будуть передані національній поліції України. В наступній публікації ми розкриємо більше фактів щодо взаємодії КП Муніципальна безпека Боярської міськради з шахраєм.